Ettevõttest

Firmast

Konteiner soojak elamiseks või tööruumiks?
OÜ Miil alustas tegevust 1990-ndal aastal, kuid tegelikud juured ulatuvad tagasi aastase 1985 kui sai soetatud esimene veoauto. Viimase 30 aastaga on üles ehitatud firma mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset, efektiivset ning kiiret transporti mis vastab logistika „7 õiget“ reeglile: õige kaup, õige kliendi juures, õige hinnaga, õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges seisukorras. Miil OÜ on oma tegevuse viinud vastavusse ISO 9001:2015 ning ISO 14001:2015 standarditega – sertifikaadid on väljastatud Bureau Veritase poolt. Tänaseks oleme laiendanud oma tegevusala ja tegeleme lisaks transpordile ka merekonteinerite -ja soojakute müügiga.

Keskendume ainult kvaliteetsete toodete pakkumisele. Sellel põhjusel ei müü me kasutatud või keevisraamil soojakuid, mis on küll odavamad, aga kestavad teisest otsast palju lühemat aega. Meie müüdud soojakud omavad CE tähiseid ja EU sertifikaate, soojakud on testitud selleks ettenähtud tingimustes ja omavad sellekohaseid dokumente. See kõik on kasulik kliendile, kes saab meilt ostetud tooteid kasutada pika aja vältel ja olla kindel ehitise ohutuses, lisaks on Containex ja ModulX soojakutele alati olemas järelturg.

Tulenevalt pikaajalisest kogemust merekonteinerite transpordil oleme nendega igapäevaselt seotud ja teame kõike konteineritest. Pakume klientidele müügiks ka uusi ning kasutatud merekonteinereid, laokonteinerid, soojakuid, välikäimlaid, piirdeaedasid. Meie valikust leiab väga palju erinevaid lahendusi nagu näiteks tulekindlaid konteinereid. Lisaks pakume ka konteinerite ümberehitust, värvimist, spetsiaalseid reklaamkonteinerite lahendusi ning palju muud. Laos on pidevalt saadaval üle 200 merekonteineri, kõik pakutavad tooted on reaalselt kohapeal olemas ning neid on võimalik tulla vaatama. Juhul kui kohapeal sobivat toodet ei leidu saame tarnida neid Euroopast.

Konteiner soojak

Konteiner soojak – soojakuid saab kasutada ka eluruumi või suvilana. Polt raamil soojak ei vaja täiendavat vundamenti ja ühe mooduli suurus jääb alla 20m2. Elamiseks mõeldud soojakule saame sisse ehitad ka pesemisvõimaluse ja tualeti koos kraanikausi ning boileriga. Vee ja kanalisatsiooni ühendused toome soojakust välja soojaku seinale. Soojakud koosnevad moodulitest ja kahte eraldiseisvat soojakut on võimalik kerge vaevaga omavahel üheks suuremaks ruumiks ühendada. Lisaks saab paigaldada soojakud teineteise peale, et kokku hoida kasutatavad pindala. Soojak elamiseks, kontoriks, suvilaks, abihooneks, kohvikuks või millekski muuks vali välja www.soojakud.ee lehelt

Konteiner Soojak – transport

Soojakute transpordiks kasutame tavaliselt kraana autot või kraana autot koos haagisega. Haagisega saame kliendini vedada kaks soojakut või näiteks merekonteineri ja soojaku. Kahe ühiku veol saab klient kokku hoida veokuludelt. Kaugematesse kohtadesse transpordime moodulsoojakuid ka nii, et lähedal asuvad naabrid jagavad ühte autot.
Lisaks kraana autole saame soojakuid transportida Sideloaderiga, mis laeb konteineri või soojaku maha enda juhipoolsele küljele.

Sideloaderid

Külglaetav haagis võimaldab soojakuid vedada sinna, kus laadimiseks on rohkem ruumi. Selle autoga liiguvad uued moodulsoojakud Conainex tehasest meie terminali.
Pakendis mahub soojakuid autole korraga 10tk.
Sideloader (külglaadur) vedusid pakume alates aastast 2000.
Sideloader tõstab 20’,30’,40’, 45’ konteinereid maha ja peale kaaluga kuni 32000kg.
Loe rohkem sideloaderite kohta siit.

Backloaderid

OÜ Miil ostis maikuus 2001 oma klientide veelgi paremaks teenindamiseks konteinerkallutaja, millesarnast teist Eestis, Lätis ega Leedus ei ole.
Seda tehnikat üldiselt ei kasutata soojakute transpordiks, aga on vahest suureks abiks, kui soojak on vaja saada keerulisse asukohta.
Näiteks oleme soojaku sisse kallutanud külmhoone laadimisavast ja külmhoone sees paika liigutanud kahe tõstuki abil.

Loe rohkem backloaderite kohta siit.

Kliendid

OÜ Miil on üks parimaid soojakute müügiga tegelevaid ettevõtteid Eesti turul, seega on meie klientideks ja partneriteks ka oma ala parimad tegijad. Lisaks oma hästi väljatöötatud teenustele ja kõrge kvalifikatsiooniga meeskonnale on meil au kinnitada, et saame hakkama ka suuremate tellimustega.

Me oleme konfidentsiaalsed ja usaldusväärsed!
Meie usaldame oma kliente ja partnereid, nemad usaldavad meid.

Alates 2020. aastast rakendab Miil OÜ meetmeid vastamaks ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 nõuetele. Ettevõtte juhatus on sõnastanud järgmised juhtpõhimõtted, kui oma tegevuse eesmärgi, mis annab edasi meie kvaliteedi- ja keskkonnaalased veendumused ja taotlused:

  • peame kinni klientidele ja üksteisele antud lubadustest,
  • väldime ja ennetame hädaolukordi,
  • keskendume jätkusuutlikule tegevusele,
  • kasutame säästlikult kütuse – ja energiaressursse,
  • väldime või vähendamine keskkonnasaastamist.
  • Peame kinni oma kohustumusest järgida vastavuskohustusi
  • Lähtume kvaliteetse transpordi teenuse pakkumisel logistika reeglist „7-Õiget“ (õige kaup, õigel ajal, õiges kohas, õiges koguses, õiges seisukorras, õige kliendi juures, õige hinnaga)